☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Ornecie
Herb Urząd Miejski w Ornecie

Sobota 06.06.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Zwolnienie z podatku dochodowego dla Przedsiębiorców planujących inwestycje.

      Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z Gminy Orneta na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA nt. możliwości wsparcia inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Podczas spotkania omówione zostaną nowe, bardziej korzystne zasady i kryteria przydzielania najwyższej w skali kraju pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego - nawet do 70% wartości inwestycji.

     Aktualnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy publicznej oferowanej przez specjalne strefy ekonomiczne na terenie całej Polski, w tym również na terenach inwestycyjnych położonych przy ulicy Przemysłowej oraz ulicy Przedsiębiorczej w Ornecie, wchodzących w skład Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Podstrefa Orneta. Z pomocy publicznej mogą również korzystać przedsiębiorcy na  nieruchomościach położonych poza granicami specjalnej strefy ekonomicznej (również na terenach będących własnością przedsiębiorstw, np. w aktualnie funkcjonującym zakładzie), Inwestycja może, ale nie musi być związana z utworzeniem nowego przedsiębiorstwa.

      Podczas spotkania przedstawiona zostanie również prezentacja na temat „Rozwoju sieci gazowej na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego” (Polska Spółka Gazownictwa), w tym możliwości gazyfikacji Ornety.

      Szczegółowe informacje zostaną przekazane na spotkaniu, które odbędzie się dnia 27 czerwca 2019 r. o godzinie 1000 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Ornecie.

 

Załącznik (pobierz)

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Adrian Grędziński
(2019-06-12 11:57:41)
Ostatnio zmodyfikował:
Adrian Grędziński
(2019-06-12 12:01:16)
 
 
ilość odwiedzin: 8743747

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X